Çalışma Saatleri
 • clockPzrts-Cuma 09:30 – 18:00
  Cumartesi 09:30 – 13:00
  Pazar Kapalı
İletişim Bilgileri
 • telephone-1Telefon: 0 (212) 217 5588
 • telephone-1Telefon: 0 (532) 622 0263
 • black-envelopeeswl@tastedavi.com
Doktora Sor

  P Shot Tedavisi/ PRP Tedavi

  P-SHOT/PRP TEDAVİSİ NEDİR?

  Priapus Shot veya P-Shot ® – PRP Penil Enjeksiyonu, ister erektil disfonksiyon yaşıyor, ister sadece cinsel tepkiyi arttırmak istiyor olun, Priapus Shot® uzun süreli faydalar sağlamak için tasarlanmış cerrahi olmayan bir tedavidir!

  P-Shot®, prostat kanseri, diyabet veya prostat büyümesi dahil olmak üzere çeşitli tıbbi durumlar nedeniyle cinsel işlevinden ödün vermiş veya duyularında azalma olan erkekler için hala sıklıkla önerilmektedir. Sadece daha fazla hassasiyet, daha fazla çevre ve uzunluk, azaltılmış eğrilik ve gelişmiş cinsel performans isteyenler bile P-Shot® prosedürü için iyi adaylar olarak kabul edilebilir.

  Prosedürün, cinsel sağlığı iyileştiren ve erkeklerin daha güçlü, daha sıkı ereksiyonlar elde etmesine ve sürdürmesine yardımcı olan yeni doku büyümesi ve onarımı yoluyla penise kan akışını iyileştirdiğine inanılıyor. Cinsel doyum, yakınlık ve gelişmiş orgazm, tüm potansiyel faydalardır. Tedavi hala nispeten deneysel olarak kabul edilir.

  Erkek cinsel sağlığı için tek evrensel çözüm olan erektil disfonksiyon ve erektil disfonksiyon sorunlarına çözümler sunar. Bir mutluluk aşısı veya güç artırıcı aşı olarak, eski Yunanca “pshot shot” adının bu tabiri adını yapar. Sertleşme sorunu yani iktidarsızlık ya da sertleşme sorunları 35 yaş üzerinde pek çok erkekte %45-50 oranında görülebilen bir beceridir. Kendinden memnun olmayan kişiler, mutluluklarını, sosyal hayatta kullanımlarını, hayat ve aile problemlerini, bu anlamda hayatlarında aşı gibi sorunları da gözlemleyebilirler.

  kullanımlarını, hayat ve aile problemlerini, bu anlamda hayatlarında aşı gibi sorunları da gözlemleyebilirler.

  EREKTİL DİSFONKSİYON TEDAVİSİ VE CİNSEL PERFORMANSI İYİLEŞTİRMEK İÇİN YENİ BİR ÇÖZÜM.

  P-SHOT/PRP NASIL UYGULANIR?

  P-Shot cerrahi bir işlem değildir. Kişinin hasar görmüş ve yaşlanmış hücrelerini uyarma amacına sahiptir. Elde edilen tedavinin sonucu kalıcıdır ve yaklaşık 30 dakikalık seanslar halinde uygulanır. Uygulanacak kür sayısı vakanın bireysel durumuna göre belirlenir ve elde edilen trombositten zengin plazma cinsel organların her iki tarafına da uygulanır. Vakumla uygulama tedavinin başarısını arttırır. İşlem sonrasında hasta günlük aktivitelerini gerçekleştirebilir ve sosyal hayatına devam edebilir.

  P-SHOT/PRP KİMLERE YAPILIR VE HANGİ DURUMLARDA UYGULANIR?

  P-Shot/PRP işlemini yaptıranlar;

  • Cinsel performansını güçlendirmek isteyenler,
  • Cinsel organının işlevinden memnun olmayan ve daha iyi performans isteyenler,
  • Cinsel organlarının şeklinden memnun olmayan insanlar .

  Bir kişinin cinsel organı, yakın ilişkilerinde ve yaşamında büyük rol oynar. Sağlıklı ve tam işleyen bir organ, kişinin özgüvenini geri kazandırır ve özellikle ikili ilişkilerde yaşanan stresi ortadan kaldırır. Özellikle sağlık sorunları (şeker hastalığı, damar rahatsızlıkları, tansiyon, depresyon ve stres sonrası travma vb.) nedeniyle cinsel yaşamında duraklama yaşayan ve yeni bir sayfa açmak isteyen kişilere uygulanır.

  P-SHOT/PRP İLE PENİS BOYU UZATMAK MÜMKÜN MÜ?

  PRP (Platelet Rich Plasma) tedavisi trombosit adı verilen kan hücrelerini içeren plazmanın enjeksiyon yöntemiyle penise uygulanmasıdır. Penis için PRP tedavisinin tıptaki adı P-Shot’tır. Penis tedavisinin birincil amacı, yeni damar yapılarının oluşması ile hem ereksiyon miktarını hem de süresini uzatmak yani ereksiyon tedavisini gerçekleştirmektir. İkinci amaç ise şok dalgası ve bazı tıbbi aletlerle birlikte kullanıldığında penis boyunun ve kalınlığının artmasına katkıda bulunmaktır.

  PRP UYGULAMASI NE ZAMAN ETKİ GÖSTERMEYE BAŞLAR?

  PShot/PRP tedavisinin etkileri ortalama 3/4 hafta içerisinde görmeye başlar. Maksimum faydayı göreceğiniz süre ise ortalama 3/4 aydır. P-SHOT/PRP tedavisinin etkisi kalıcı bir etkidir.

  TEDAVİ SONRASI POZİTİF ETKİLERİ NELERDİR?

  P-Shot tedavisinin kişinin yaşamına olumlu etkilerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Cinsel ilişkiden artan hassasiyet ve zevk
  • Yorgun hücreleri yeni ve canlı hücrelerle değiştirerek kişinin hayatında olumlu bir etki yaratmak.
  • Cinsel organın daha iyi çalışması ve güçlendirilmesi
  • Artan kan akışı ve dolaşımı nedeniyle daha güçlü ereksiyon
  • Artan cinsel performans ve enerji nedeniyle artan özgüven

  TEDAVİ PROTOKOLÜ NASIL OLMALIDIR

  Hastanın şikayeti belirleyicidir. Düzenli aralıklarla en az 3 seans olarak uygulanmalıdır.

  PSHOT/PRP FİYATLARI

  P-SHOT/PRP tedavisi seans ücreti şeklinde ücretlendirilir. PRP fiyatları seans başı olması veya genellikle uyguladığımız 3 seanslık uygulama için “Kampanyalı 3 Seanslık Pshot/PRP Tedavisi Paketi “ da bulunmaktadır. P/Shot/PRP tedavisi fiyat bilgisi öğrenmek için bize hemen ulaşabilirsiniz.

  P-SHOT TEDAVİSİNİ SGK KARŞILAR MI?

  Cinsel sağlık fonksiyon bozukluğu ile ilgili  tüm tedavilerde olduğu gibi PShot/PRP tedavisinin de SGK ve özel sağlık sigortalası maalesef karşılamamaktadır.